CDL | czech dance league | Naši partneři

Díky našim partnerům můžeme ocenit vítěze soutěže zajímavými a hodnotnými cenami.


Tereza Otáhalíková – fashion designer

Krása je lehká hravost a příběh o mnoha dějstvích, tak ji vnímá designérka Tereza Otáhalíková. Takové jsou i její šperky, tvorba a styl, který zrcadlí hravé jiskření nad každým nápadem. Tereza se dlouhodobě zajímá o výrobní postupy tradičního řemesla, které kdysi pozdvihlo jabloneckou bižuterii na světovou úroveň. Jeho techniky křísí z letargie a využívá v současném designu; prakticky tak propojuje i řadu různých oborů, které se na vzniku doplňků mohou podílet. Jejich/Její tvarosloví představuje harmonii proporcí lidského těla, praktických potřeb a jemné krásy.

Tereza osobně podpoří Czech Dance League a pro nejlepší do soutěže věnuje krásné šperky.


Růžena Mimrová – Pip Stylove

Pip Stylově je příběh malé rodinné firmy, která se rozhodla pro kvalitu, styl a duši. Tu totiž mají i krásné předměty a dárky, které jsou designovány s citem a vkusem. V tomto případě jde o sortiment holandského Pip Studia @pipstudiocom, lifestylový koncept a krásný přístup rodiny Van Beynumových (www.beddinghouse.nl). Jeden pohled stačí a víte, z čí dílny tento unikátní rukopis pochází.

Majitelka projektu Pip Stylově, Růženka Mimrová, ocení úspěchy na Czech Dance League Pip Stylovými produkty.


BOMBUS ENERGY A MILIÓN TYČINEK

Česká značka Bombus spustila v dubnu samplingový projekt „Milión tyčinek“, aby skrze své oblíbené tyčinky dodala energii co největšímu počtu českých kulturních a sportovních akcí a jejich účastníkům. Příval zdravé energie BOMBUS dopřeje i tanečníků a divákům Czech Dance League. BOMBUS jsou zdravé ovocné tyčinky plné skvělé chuti a těch nejlepších ingrediencí. Jsou vhodné i pro vegany, vegetariány i celiaky.


Kik

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH spočívá ve skvělém poměru dostupné ceny a výborné kvality výrobků pro celou rodinu. Během pohodlného nákupu v KiK nakoupíte oblečení pro celou rodinu, ženy, muže i děti, a také XXL módu. Velmi oblíbeným sortimentem je vybavení pro domácnost i zahradu, dětské hračky a drobnosti pro kreativní tvorbu, stejně tak dekorace pro krásné bydlení. V České republice můžete sympaticky, levně a dobře nakupovat ve více než 200 obchodech s logem KiK a každý den tu najít nové nápady na dárky. Každá z prodejem dostává každý týden nové zboží. Váš KiK je možná blíž, než jste mysleli.

KiK podpoří tanečníky a jejich trenéry poukázkami na nákup a to v každém z kol podzimní Czech Dance League.


Hard Rock Cafe Praha

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a jeho českou pobočku najdete v Praze na Malém náměstí v historické budově V. J. Rott. Patří mezi největší v Evropě, a může se pochlubit třemi tematicky oddělenými patry, dvěma pulsujícími bary i legendární sbírkou artefaktů hudebních hvězd. K podniku patří její vlastní Rock Shop s širokou škálou trendového oblečení a doplňků, často v limitovaných edicích.

Hard Rock Cafe je dlouholetým partnerem našich tanečních projektů, nejen proto, že hudba a tanec mají k sobě blízko. Taneční ligu podpoří poukázkami na skvělé pohoštění v prostorách pražské pobočky.


RS ČESKÝ RÁJ

Středisko pro sportovce najdete v srdci Českého Ráje. Jeho výhodou je, že bylo rekonstruováno s ohledem na potřeby tanečníků, využít tu mohou sály se zrcadlem, tělocvičny, ale také letní venkovní bazén. Kapacita zařízení je 500 lůžek, sociální zázemí je kvalitní. Soustředění tu můžete spojit s outdoorovými sporty, kondičním během či cvičením na čerstvém vzduchu. V roce 2019 proběhl v RS Český ráj víkendový Czech Dance Weekend na který přijelo přes 80 účastníků.

RS Český ráj ocení výjimečný výkon street dance skupiny víkendovým pobytem se snídaní a možností využít tréninkový sál.


Scholl

Příběh značky začíná v Chicagu v roce 1899. Její zakladatel Dr. William Mathias Scholl chtěl porozumět struktuře a biomechanice nohou ve vztahu k tělu. Jeho zaujetí a hodnoty se značkou žijí dodnes – posláním Scholl je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy. Pod jeho logem najdete produkty jako jsou krémy na pedikúru, pilníky, krémy a spreje, dále také vložky do bot, nebo designové kompresní punčochy. Produkty Scholl v České republice distribuuje společnost Reckitt Benckiser.

Scholl dlouhodobě pečuje o namáhané nohy tanečníků na našich tanečních akcích.


Angel Lips

Pro krásné třpytivé rty, jejichž tváří je Miss České republiky – Eliška Bučková, tu jsou Angel lips. Speciální přípravek pro líčení využívá základní bázi v kombinaci s drobnými třpytkami, které na rtech drží 8 hodin. Barvy nevytváří otisky ani se nesmažou, třpytky vaše rty nepoškrábou, ani se nemusíte se bát, když při aplikaci nějaké omylem slíznete. Angel lips jsou neslíbatelné a voděodolné.


Pomněnka Naturalis

Specializovaná e-shop, který vyznává motto: “Vraťte se s námi k přírodě!” Nabízí široký sortiment přírodních výrobků, přírodní kosmetiku, EKO drogerii, superpotraviny, homeopatické přípravky, ručně vyráběné hračky, knihy, přírodní šperky, dekorace vyrobené ručně z přírodních materiálů. Dále také pořádá tematické workshopy, kurzy a mnohé další.

Majitelka projektu si pro celý letošní soutěžní rok připravila knížky Dobrý nápad pro nejmenší tanečníky.


Anti Aging a prevence chorob – Míša Zouharová

Míša Zouharová rozvíjí více než 10 let globální síť e-shopů s patentovanými technologiemi v oblasti anti agingu a prevence chorob. Pomáhá budovat vlastní podnikání dalším obchodním partnerům a poskytuje poradenství stovkám spokojených klientů. Technologie jako biofotonický skener, lumispa, galvanické přístroje na obličej a tělo, boost a nový beauty focus collagen plus mají velmi rychle viditelné výsledky a proto jsou oblíbené mezi laickou i odbornou veřejností.


NBeaute salon FEDORKA Ivanny Fedorky

Ivanna Fedorka provozuje svůj beauty salon na Praze 4, u krásného Kunratického lesa. Prosazuje zdravý a uvědomělý přístup ke kráse, která pro každého znamená něco jiného. Kromě skvělé péče o obličej a dekolt u Ivanny získáte hluboký vhled o fungování organismu a zdravých návyků. Vysvětlí Vám, které látky a která složení látek dělají krém kvalitní a ještě kvalitnější. Poradí Vám také řadu zdravých life-hacků, jak pečovat o rovnováhu celého organismu naprosto přirozeným a jednoduchým způsobem.

Ivanna podpoří naši soutěž poukázkami na kosmetickou péči.


PROTECO

Česká firma PROTECO má jedno z nejlepších know-how v oblasti nářadí pro profesionály i hobby kutily. Myslí ale také na čistě ženské záležitosti a nejen na svém e-shopu nabízí soupravy pro kompletní mechanickou manikúru. Malou hitovkou pro každého, je její PROTECO reproduktor/rádio R360 HiFi, jenž pracuje na principu bezmembránového rezonančního přenosu.


Translate »